7.01.2018

Wystawowy debiut bulterierowego dziecka - Bromba (ROSAMUNDE PILCHER Ewimark Rakownia FCI) w wieku pięciu miesięcy na dzisiejszej VIII Karnawałowej Wystawie Psów Rasowych w Gdańsku. Dziecko było bardzo dzielne, jesteśmy dumni :-)

w1m (75 kB)w2m (40 kB)

17.10.2017

Bulteriery, a w zasadzie bulterier miniaturowy fascynował mnie od dawna. Przedziwny stan ciała i umysłu, sprężysta pokraka o twardym, nabitym ciałku i przenikliwym spojrzeniu... Lata mijały, a fascynacja nie.... No i jest! ROSAMUNDE PILCHER Ewimark Rakownia, zwana BROMBĄ! Śmieszne stworzonko, skrzyżowanie świnki ze szczurem, wszystko ma odwrotnie niż buldożek i na dodatek posiada ogonek, którym merda bez przerwy :- Jej urokowi nie potrafią oprzeć się nawet przeciwnicy rasy, choć usłyszałam ostatnio: "Lubię ją bardzo, ale to z litości, bo takie toto paskudne" :-D

2m (59 kB)

17.10.2017

Mamy również niespodziankę dla miłośników dogów niemieckich

bez nazwy-2 (15 kB)

18m (42 kB)
Zapraszamy Serdecznie witamy wszystkich miłośników buldogów francuskich, tych już zaczarowanych i tych, którzy są na najlepszej drodze do powiększenia grona opętanych tą cudowną rasą :-) Buldożek to pies na niepogodę, zawsze "uśmiechnięty" wulkan dobrej energii, a przy tym wielkie serce pełne miłości i oddania - nie da się nie kochać! ​ Zapraszamy do świata naszych buldożków...i małej, wesołej bulterierki :-)