Serdecznie witamy wszystkich miłośników buldogów francuskich, tych już zaczarowanych i tych, którzy są na najlepszej drodze do powiększenia grona opętanych tą cudowną rasą :-)

Buldożek to pies na niepogodę, zawsze "uśmiechnięty" wulkan dobrej energii, a przy tym wielkie serce pełne miłości i oddania - nie da się nie kochać!

Zapraszamy do świata naszych buldożków...

WAŻNA INFORMACJA!

Od 01.01.2012r. obowiązuje znowelizowana Ustawa o ochronie praw zwierząt, zakazująca hodowania i rozmnażania zwierząt poza hodowlami zrzeszonymi w organizacji kynologicznej. Wobec niedoskonałości tej ustawy, jak "grzyby po deszczu" zaczęły powstawać stowarzyszenia miłośników, pasjonatów, przyjaciół etc., do których może należeć każdy, kto ma ochotę i ma na sprzedaż szczenięta. Nie obowiązują w nich żadne normy ani reguły. Dla dobra zwierząt należy pamiętać, że w Polsce istnieje tylko jedna organizacja mająca prawo do wystawiania rodowodów, jedyna, w której zrzeszone psy mają udokumentowane pochodzenie wiele pokoleń wstecz i jedyna, która ma prawo organizować wystawy na podstawie przepisów określonych przez FCI, przepisów które są uznawane i respektowane praktycznie na całym świecie. Tą organizacją jest Związek Kynologiczny w Polsce.